Sosyal Medya Yönetimi

“Geleceği Dijitalleştiriyoruz”

Sosyal Medya Yönetimi2024-02-19T09:53:33+03:00

SOSYAL MEDYA

Dijital pazarlama deyince akla ilk gelenler Google ve arama motorları olunca sosyal medya ikinci planda kalabiliyor. Markanızın değerini arttırmak için tüm dijital platformların etkin bir şekilde kullanılması kaçınılmaz. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve marka değerinizi arttırmak için hemen başlayın.

SOSYAL MEDYA SÜRECİ

MARKA DEĞERİNİZİ SOSYAL MEDYADA ARTTIRIYORUZ

Dijital pazarlama denilince ilk akla gelenlerin başında olan sosyal medya reklamcılığı işletmeler için tercih olmaktan çıktı. Markanıza değer katmak ve rekabet edebilir düzeye gelebilmek için vazgeçilmez bir platform. Rakiplerinizden bir adım önde olmak için yeni stratejiler geliştirip farkınızı ortaya koymalısınız.

Bu süreçte DijitalKobi ekibi olarak, şeffaf yönetim anlayışı ile yanınızda olacak ve yeni stratejiler geliştirerek markanızın performansını yükseltiyoruz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Sosyal medya platformunda olmalı mıyız?2020-09-30T11:12:22+03:00

Her dijital platformların bir kitlesi vardır. Bir ziyaretçi gün içerisinde Facebook platformunu daha aktif kullanırken diğer platformları daha az kullanabiliyor. Bu durum diğer platformlar içinde geçerli. Ayrıca sosyal medya mecralarından web sitenize trafik elde ederek SEO çalışmasına katkı sağlamış olursunuz. Tüm platformlarda olmanız gerektiği gibi sosyal medya mecralarında olmanız gerekmektedir.

Sosyal medya fiyatlandırma politikanız nasıl?2020-09-30T11:12:16+03:00

Proje ve reklam bütçesine göre değişmektedir.

Reklam bütçem yok sosyal medya yönetim desteği veriyor musunuz?2020-09-30T11:12:08+03:00

Reklam bütçeniz olsun ya da olmasın sosyal medya yönetim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Çalışma sisteminiz nasıl?2020-09-30T11:11:55+03:00

Şeffaf bir iş ortaklığı yapmak için size ait olan panelden yetki alarak yönetiyoruz. Ayrıca reklam harcamalarınızı takip etmek için size ait olan kredi kartınızı tanımlıyoruz. Hem panelden hem kredi kartı bilgilerinizden süreci takip etmiş oluyorsunuz.

DijitalKobi Merak Ettikleriniz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

SEO

SEO Sitenizin sektörel anahtar kelimelerde üstü sıralarda yer almanızı ve daha fazla ziyaretçi elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti düşük olan reklam stratejisidir.

Google ADS

Google ADS reklamlarında hedef kitlenizi tespit ederek, arama, alış veriş, görüntülü, video, uygulama, gmail, ve daha fazla reklam çeşitlerinden en iyi geri dönüşümü elde ederiz.

E-Ticaret

Perakende artık e-ticarete taşınıyor. Sizde e-ticarete taşınmak ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız endişe etmeyin! Biz A’dan Z’ye tüm süreçleri yönetiyoruz.

Web Tasarım

Markanıza ait web sitesi günümüzde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en hızlı ve etkili araçtır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için en etkili araçlar biridir.

BLOG

Google ADS Nedir

Google ADS Nedir?

Google’da herhangi bir kelimeyi arattığınızda karşınıza gelen sayfaya SERP ( Search Engine Results Page), arama motoru sonuç sayfası denir. Karşınıza gelen arama sonuçları iki çeşittir. Bunlar organik arama ve ücretli reklam sonuçlarıdır.

SEO Nedir?

SEO Nedir?

SEO, İngilizcede “Search Engine Optimization” kısaltmasından oluşur. Dilimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motorlarındaki “ücretsiz”, “organik”, “editör” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma sürecidir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret dediğimizde ilk akla gelen genelde internet ve web sayfaları (e-ticaret siteleri) olmaktadır. E-Ticaret ağırlıklı internet üzerinden yapılıyor olsa da birçok farklı kanalı bünyesinde barındıran ticarettir. Elektronik ticaretin uluslararası kuruluşlar tarafından…

REFERANSLARIMIZ

Go to Top