HAKKIMIZDA

DijitalKobi, 15 yıl önce atılan temeliyle, müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaçlarına odaklanarak sade, özgün, farklı, güncel, modern ve özgürlükçü bir yapıyla büyümeye devam etmektedir. Firmamız, günümüzün dijital dönüşüm gereksinimlerine cevap vererek, yazılım ve donanım çözümlerinin yanı sıra klasik marka yönetimi ve unsurlarını da içererek müşteri ve iş ortaklarına destek sağlamaktadır.

“DijitalKobi, ‘Geleceği Dijitalleştiriyoruz’ felsefesiyle çalıştığı kurumların orta ve uzun vadeli maliyetlerini minimize etmeyi hedeflemektedir. Sadece maliyet odaklı değil, aynı zamanda iş süreçlerini dijital dönüşüme adapte ederek zaman, verimlilik ve istikrar sağlamayı amaçlamaktadır. Robotic tarafta da hizmet veren firmamız, markanızı rekabetçi koşullara taşıma konusunda öncelikli bir misyon üstlenmiştir.

MİSYONUMUZ

DijitalKobi olarak misyonumuz, müşteri ve iş ortaklarımızın dijital dünyada öne çıkmasını sağlamak, onları geleceğin teknolojik zorluklarına karşı hazırlamak ve sürekli gelişen dijital ekosistemde en iyi çözümleri sunarak onlara değer katmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, sürekli olarak değişen dijital dünyada öncü olmak, inovatif çözümler sunarak müşteri ve iş ortaklarımızın başarılarını güçlendirmek ve teknolojiyle entegre edilmiş bir iş dünyasına liderlik etmektir.

İLKEMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşarak, kaliteli ve özgün çözümler sunmayı taahhüt ederiz.

DijitalKobi

LOGOMUZ

Sade, özgün, farklı, güncel, modern ve özgürlükçü anlayış ile iletişim, idea ve inovasyon felsefini benimseyen Dijital Kobi hem müşterilerini hem kendisini yükselerek geleceğe taşıyor.

KARİYER

Pazılı Birlikte Tamamlayalım!

Problemleri çözerken takıldığımız noktalar da senin pratik zekana güveniyoruz. Haydi! Seni, pazılın eksik kalan parçasını tamamlamaya bekliyoruz.

DijitalKobi Kariyer

KARİYER

BANKA BİLGİLERİ

İLETİŞİM