Gizlilik ve Güvenlik Politikası

DijitalKobi, kişisel gizlilik ve güvenlik bilgilerinizin korunması için üzerine düşen vazifenin farkında olduğunu bilmenizi isteriz. DijitalKobi için kişisel bilgilerinizin korunması çok önemli. Gizlilik Politikası, DijitalKobi ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. www.dijitalkobi.com.tr web sayfamızda (Site) sunulan tüm hizmetler İzmir Ticaret Odası 208826 sicil numaralı kayıtlı “Dijitalkobi E-Ticaret Yazılım Bilişim Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi” firmamıza aittir.

DijitalKobi belli dönemlerde müşterilerine ve/veya üyelerine pazarlama çalışmaları adı altında duyurular (kampanya, promosyon, teklif, hizmet vb.) gönderebilir. Bu duyuruların alınıp alınmaması seçimini müşteri ve/veya üyeler üyelik aşamasında yapabilir. Müşteri ve/veya üye dilerse kendisine gelen duyuru içerisindeki link ile duyuru alıp almayacağını beyan edebilir.

DijitalKobi, iş bu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini mevzuat kapsamında değiştirme, üzerinde değişiklik, ekleme ya da çıkarma yapma hakkını saklı tutar. İşbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası yapılan değişiklikler yine bu web sitesinde yayınlanacaktır.Gizlilik ve Güvenlik Politikası en güncel halinden bilgi sahibi olmak için belli aralıklarla sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Topladığımız Bilgiler

Kişisel Bilgiler

DijitalKobi.com.tr (Bundan böyle kısaca “Site” olarak anılacaktır) internet adresini ziyaret eden ve kullanan müşteri, üye, kullanıcı ve ziyaretçinin tüm kişisel bilgilerin gizliliği ve güvenliğine dikkat etmektedir. Kişisel bilgilerin sizlerin onayı olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını ve amacı dışında kullanılmayacağını belirtiriz.

Kişisel Olmayan Bilgiler

DijitalKobi, web sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel olmayan bilgilerinizi, IP adresleri, log kayıtları, çerezler(Cookies), etiketler ve kişisel olmayan tüm bilgileri hizmet sağlamak için toplayabilir.

Kredi Karti Güvenliği

DijitalKobi, alışveriş sitelerimizden alışveriş ya da ödeme yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğine önem vermektedir. Hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri sistemimizde ya da herhangi bir yerde muhafaza edilmemektedir.

DijitalKobi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti nezdinde Banka statüsünde ve BDDK lisansı olan TURK Elektronik Para A.Ş firması ile çalışmaktadır. Ödeme esnasında SSL güvenlik sertifikası ve kredi kartı 3D özelliğini kullanarak işlem yapılmaktadır.

Ödeme ve üyelik sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

İstisnai Haller

DijitalKoi, belli koşullar içerisinde işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu koşullar aşağıda listelenmiştir.

  • Kullanıcılarla akdedilen “Üyelik Sözleşmesi”‘nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla.
  • Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.
  • Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.
  • Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak