E-Ticaret Danışmanlığı2021-10-15T12:21:53+03:00

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

İşletmenizi E-Ticarete taşımak istiyorsunuz; fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Satışlarınızı arttırmak, operasyon işlerinizi hızlandırmak ve markanızı yükseltmek için DijitalKobi’nin eksiksiz hizmetinden faydalanın.

DijitalKobi E-Ticaret Danışmanlığı

E-TİCARET’İN MERKEZİ: DİJİTAL KOBİ

E-Ticaret Ciddi Bir İştir

Yapılan tüm iş girişimlerde olduğu gibi e-ticaret girişimi de ciddiye alınması gerekiyor. Sektör ve işletmelere göre farklı stratejiler belirlenerek istenilen hedeflere ulaşılması sağlanarak hedeflerinize ulaşın.

E-Ticaret birçok alanda uzmanlık gerektiren iş kolların arasında yer almaktadır. Uzman ekibimiz ile tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

NASIL YAPIYORUZ?

Analiz

Sizi, ekibinizi, paydaşlarınızı, yaptıklarınızı, başarı ve başarısızlıklarınızı dinliyoruz.

Planlama

Sizden aldığımız verilerle birlikte işletmenizin eksik yönlerinizi belirleyip çözüm üretiyoruz.

Aksiyon

Planlama sonrası gerek satışlarınızı gerek ise operasyon işlerinizi iyileştirecek aksiyonları alıyoruz.

Akınsoft
İdeasoft
Faprika
Magento
Opencart
Shopify
Ticimax
TSoft
Wordpress E-Ticaret

E-TİCARET PLATFORMLARI

AKınsof, ideasoft, fabrika, magento, opencart, shopify, ticimax, t-soft, ve WooCommerce başta olmak üzere tüm e-ticaret platformlarına desteğimiz mevcuttur.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Ödemeyi nasıl gerçekleştiriyoruz?2020-09-30T11:13:25+03:00

iki ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Online 3D kredi kartı (Ödeme için buraya tıklayın).
Havale/EFT (Hesap bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayın).

DijitalKobi ile niçin çalışmalıyım?2020-09-30T11:15:04+03:00

E-Ticarete ilk defa girmek isteyenlere A’dan Z’ye tüm süreçleri tamamlayıp anahtar teslim sunuyoruz. E-Ticaretiniz var; fakat satışlarınızı arttırmak istiyorsunuz. Satış odaklı optimizasyon gerçekleştirip dönüşümleri arttırıyoruz.

Sanal pazar platformları için destek veriyor musunuz?2020-09-30T11:15:09+03:00

Evet, e-ticaret yolcuğunda sanal pazar platform desteği olduğu gibi tüm süreçler hakkında desteğimiz mevcuttur.

E-Ticaret alt yapısı seçiminde yardımcı oluyor musunuz?2020-09-30T11:15:14+03:00

Projenin detayları belli olduktan sonra ve markanızın gelecekteki hedeflerine göre alt yapı tercihleri sunuyoruz. Unutulmamalıdır ki bu ve buna benzer projelerde sonradan alt yapı değiştirmek çok zahmetli ve maliyetlidir.

DijitalKobi Merak Ettikleriniz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

SEO

SEO Sitenizin sektörel anahtar kelimelerde üstü sıralarda yer almanızı ve daha fazla ziyaretçi elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti düşük olan reklam stratejisidir.

Google ADS

Google ADS reklamlarında hedef kitlenizi tespit ederek, arama, alış veriş, görüntülü, video, uygulama, gmail, ve daha fazla reklam çeşitlerinden en iyi geri dönüşümü elde ederiz.

Sosyal Medya

Sosyal medyada hedef kitlenizi en iyi şekilde tespit ederek, hedef kitlenize ulaşıp dönüşüm elde ederiz. Performansla ilgili önemli metrikleri gösteren raporları sizlerle paylaşırız.

Web Tasarım

Markanıza ait web sitesi günümüzde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en hızlı ve etkili araçtır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için en etkili araçlar biridir.

BLOG

Google ADS Nedir

Google ADS Nedir?

Google’da herhangi bir kelimeyi arattığınızda karşınıza gelen sayfaya SERP ( Search Engine Results Page), arama motoru sonuç sayfası denir. Karşınıza gelen arama sonuçları iki çeşittir. Bunlar organik arama ve ücretli reklam sonuçlarıdır.

SEO Nedir?

SEO Nedir?

SEO, İngilizcede “Search Engine Optimization” kısaltmasından oluşur. Dilimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motorlarındaki “ücretsiz”, “organik”, “editör” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma sürecidir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret dediğimizde ilk akla gelen genelde internet ve web sayfaları (e-ticaret siteleri) olmaktadır. E-Ticaret ağırlıklı internet üzerinden yapılıyor olsa da birçok farklı kanalı bünyesinde barındıran ticarettir. Elektronik ticaretin uluslararası kuruluşlar tarafından…

REFERANSLARIMIZ

Go to Top