SEO

“Geleceği Dijitalleştiriyoruz”

SEO2024-02-19T09:37:21+03:00

SEO NEDİR?

SEO

Web siteleri için arama motorları algoritmalarına göre yapılan teknik bir çalışmadır. Bu algoritmaların çoğu gizli olup bazıları arama motorları tarafından açıklanmaktadır. Başka bir şekilde tanımlamak gerekirse; belirlenen anahtar kelimelere göre web sitenizin arama sonuçlarında en iyi sonuç vermesidir.

Arama motoru algoritmaları sık sık güncellenir. Başarılı sonuçlar almak ve hedeflere ulaşmak için SEO çalışmanın sürekli yapılması gerekmektedir.

SEO SÜRECİ

Araştırma – Analiz

Markanızı/işletmenizi kapsamlı bir şekilde araştırıp analiz ediyoruz. Web sayfaları, kullanılan kanallar, sektör analizi ve diğer tüm kaynakları inceliyoruz.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin en iyi olduğu sayfaları, anahtar kelimeleri ve trafik aldığı bağlantıları tespit edip rakibinizden daha iyi sonuç alacağınız yeni strateji geliştiririz.

Planlama

Yapılan analizler sonrası performansı etkileyen teknik aksaklıklar tespit edilir. Var olan içerikler revize edilip yeni içerikler oluştururuz.

Aksiyon

Araştırma, rakip analizi ve planlama sonrası SEO çalışmasına başlanır. Yapılan çalışmalar dönemsel olarak tekrarlanır ve raporlanır.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Ödemeyi nasıl gerçekleştiriyoruz?2020-09-30T11:13:25+03:00

iki ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Online 3D kredi kartı (Ödeme için buraya tıklayın).
Havale/EFT (Hesap bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayın).

SEO çalışmasında garanti veriyor musunuz?2020-09-30T11:15:58+03:00

Google’ın SEO çalışmalarında garanti veren firmalara güvenilmemesi gerektiği yönünde açıklamaları mevcuttur. Ayrıca Google ve arama motoru algoritmaları sık sık güncellendiğinden garanti verilmesi teknik olarak inandırıcı gelmemektedir. Dijital Kobi tüm çalışmalarında en iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Yapılan çalışmalarında önceliğimiz müşterimizin hedeflerine ulaşmasında katkı sağlamaktır.

SEO çalışmasının sonuçları ne zaman yansır?2020-09-30T11:14:42+03:00

Bu süre değişkenlik göstermektedir. Yapılan yatırımlar belirleyicisi olmaktadır. Ayrıca bilinen 250+ Google ve arama motoru sıralama kriterlerini göz önünde aldığımızda  bir süre vermek gerekirse 90 ile 180 gün arasında iyileştirme görülmektedir. SEO uzun vadeli ve devamlı çalışma gerektiren bir çalışmadır.

SEO çalışmasında e-ticaret sitelerine hizmet veriyor musunuz?2020-09-30T11:14:55+03:00

Evet. E-Ticaret siteleri dinamik bir yapıya sahip oldukları için normal sitelere göre daha zordur; fakat Dijital Kobi’nin e-ticaret alanında deneyimi bulunmaktadır.

SEO fiyatlandırma politikanız nasıl?2020-09-30T11:15:00+03:00

SEO uzun vadeli stratejik çalışmadır. Dolaysıyla bir projede çalışması gereken uzman sayısı ve zaman önemlidir.

DijitalKobi Merak Ettikleriniz

SEO İLE UÇMAYA HAZIR MISIN?

Yerel SEO

Ürün ve hizmetlerinizi yerel kullanıcılara tanıtın.

Teknik SEO

Web sitenizin teknik alt yapısı geliştirir.

E-Ticaret SEO

E-Ticaret için SEO tercihten çok zorunluluktur.

Web Site SEO

Markanızın değerini ve bilinirliğini arttırın.

Rakip Analizi

En iyi sonuca ulaşmak için rakiplerinizi inceliyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medyanın gücünü SEO için kullanıyoruz.

SEO UYGULAMASI

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Google ADS

Google ADS reklamlarında hedef kitlenizi tespit ederek, arama, alış veriş, görüntülü, video, uygulama, gmail, ve daha fazla reklam çeşitlerinden en iyi geri dönüşümü elde ederiz.

Sosyal Medya

Sosyal medyada hedef kitlenizi en iyi şekilde tespit ederek, hedef kitlenize ulaşıp dönüşüm elde ederiz. Performansla ilgili önemli metrikleri gösteren raporları sizlerle paylaşırız.

E-Ticaret

Perakende artık e-ticarete taşınıyor. Sizde e-ticarete taşınmak ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız endişe etmeyin! Biz A’dan Z’ye tüm süreçleri yönetiyoruz.

Web Tasarım

Markanıza ait web sitesi günümüzde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en hızlı ve etkili araçtır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için en etkili araçlar biridir.

BLOG

Google ADS Nedir

Google ADS Nedir?

Google’da herhangi bir kelimeyi arattığınızda karşınıza gelen sayfaya SERP ( Search Engine Results Page), arama motoru sonuç sayfası denir. Karşınıza gelen arama sonuçları iki çeşittir. Bunlar organik arama ve ücretli reklam sonuçlarıdır.

SEO Nedir?

SEO Nedir?

SEO, İngilizcede “Search Engine Optimization” kısaltmasından oluşur. Dilimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motorlarındaki “ücretsiz”, “organik”, “editör” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma sürecidir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret dediğimizde ilk akla gelen genelde internet ve web sayfaları (e-ticaret siteleri) olmaktadır. E-Ticaret ağırlıklı internet üzerinden yapılıyor olsa da birçok farklı kanalı bünyesinde barındıran ticarettir. Elektronik ticaretin uluslararası kuruluşlar tarafından…

REFERANSLARIMIZ

Go to Top