TALEBİNİZ ALINMIŞTIR.

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

AKINSOFT

Muhasebe, finans, insan kaynakları, e-ticaret ve daha fazla pek çok alanda çözümler sunan Akınsoft, kaliteli yazılım ürünleri, güncel teknolojiyi kullanarak şirketlerinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

SEO

Markanızın performansını arttırmak, aramalarda üst sıralarda yer almasını ve daha fazla ziyaretçi çekmek istiyorsanız biz hazırız.

GOOGLE ADS

Markanız için Google ADS reklamlarını şeffaf ve stratejik yöneterek markanızın performansını birlikte yükseltelim.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya da ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve marka değerinizi arttırmak için hemen başlayın.

E-TİCARET

E-Ticaret birçok alanda uzmanlık gerektiren iş kolların arasında yer almaktadır. Uzman ekibimiz ile tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz.

WEB TASARIM

Sektörünüzde rekabet avantajını elinizde tutun; markanızın web sitesini yaptırarak hedef kitlenize ulaşılabilir olun.

DijitalKobi

Teknolojinin gelişimi ile beraber yoğunlaşan rekabet ortamında yüksek kar elde etmek ve büyümek için marka oluşturmak çok önemli bir etkendir. Markanın değerini attırmak ve sektörde hatırı sayılır pazar sahibine sahip olmak ise marka yaratmaktan daha önemlidir. Bunun için ilk yapılması gerekenlerden biri markanın farkındalığını ve bilinirliğini attırmaktadır.

DijitalKobi olarak geleneksel pazarlamanın yanı sıra dijital pazarlamanın avantajlarını kullanarak ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile markanızın farkındalığını arttırıyoruz.

Her markanın hedef kitlesi vardır. Hedef kitlesi olmayan bir markanın yatırım maliyeti yüksek olup istenilen performansı vermeyecektir. Dijital pazarlamanın en büyük avantajlarından biri ürün ve hizmetlerinize göre hedef kitlenize pazarlama yapabilmenize fırsat vermesidir.

Hedef kitle analizleri yaparak, doğru zamanda doğru tüketicilere ulaşarak yatırım maliyetlerini minimize ederek performansınızı yükseltiyoruz.

Markanın performansını yükseltmenin en etkili yollardan biri müşteri geri gelmesidir. Bunu marka bağlılığı olarak düşünebilirsiniz. Dijital pazarlama, marka bağlılığı haricinde satın alma eyleminde olan sizi ziyaret etmiş tüketicileri farklı stratejilerle geri kazanabilme fırsatı sunmaktadır.

Sizin için sektörünüze uygun stratejiler geliştirerek dönüşüm oranınızı arttırıp markanızın değerini arttırıyoruz.