MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR

Danışmanlık Veren

Ünvanı                       : Dijitalkobi E-Ticaret Yazılım Bilişim Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adresi                         : 2091/3 Sokak No 19/A Bayraklı İzmir

Telefon                       : 0850 2093545

Vergi No                     : 2950896671

Satıcı E-Posta Adresi : merhaba@dijitalkobi.com.tr

Danışmanlık Alan

Ünvanı                        :

Adresi                         :

Telefon                       :

E-Posta                       :

Kimlik No                  :

Veri Dairesi               :

Vergi Numarası        :

SÖZLEŞMENİN KONUSU ve KAPSAMI

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 3 üncü maddesi gereğince, Dijitalkobi E-Ticaret Yazılım Bilişim Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (Bundan Böyle “DijitalKobi” olarak anılacaktır) ile ilgili tanıtıcı bilgilerin tümü, sitemizin “Kurumsal” başlıklı bölümünde güncel şekilde yer almaktadır. DijitalKobi , e-ticaret, dijital pazarlama, dijital dönüşüm, web tasarım, ticari paket ve özel yazılım hizmelteri alanında KOBİ’lere en uygun şartlar altında destek ve hizmet vermektedir. DijitalKobi’den, e-ticaret, dijital pazarlama, dijital dönüşüm, web tasarım, ticari paket ve özel yazılım hizmelteri alanında hizmet satın alımı gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Satış Sözleşmesi hükümlerini ve Gizlilik Beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağını belirtiriz. Sitemizden hizmet satın alınarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden hizmet satın aldığınızda, hizmetlerimiz ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz.

Hizmeti satın alarak; hizmeti satın almadan önce;

  1. Firmamız ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini,
  2. Satın hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dahil toplam hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masrafları
  3. Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini
  4. Uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşme bilgileri
  5. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15-ğ ve 15-h maddelerine istinaden cayma hakkınızın olmadığını ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Siparişlerinizi onaylamadan önce, sizlerden onayınız kapsamında, yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alındığını ve ön bilgilendirme onayının işbu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ve ön onay ile “hizmet satın alma siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz. Satış Sözleşmemiz, Kullanım Koşullarımızın da bir bölümünü oluşturur.

GARANTİ KOŞULLARI

  1. DijitalKobi, Müşteri’nin hizmeti satın almasından itibaren e-ticaret, dijital pazarlama, dijital dönüşüm, web tasarım, ticari paket ve özel yazılım yönelik taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.
  2. DijitalKobi sağladığı hizmet üzerinden Müşteri’nin internet sayfasında hukuka, adaba, ahlaka, kamu düzenine aykırılık teşkil eden fiil ve eylemlerini tespit ettiği takdirde; tespit ettiği tarihten itibaren Müşteri’ye haber vermeksizin ve hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin reklamları kaldırma hakkına sahiptir. Müşteri’nin gerçekleştirdiği ticari aktivitelerden ve web sayfasının içeriğinden hiçbir şekilde DijitalKobi sorumlu tutulamaz.
  3. Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşteri’nin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine Müşteri’nin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan Müşteri sorumlu olacaktır.
  4. Dijitalkobi tarafından yönlendirilecek, Müşteri’ye ait internet sayfalarının içeriğinde hiçbir sebebe dayanmayan, kişisel kin, garez ve benzeri nedenlerle herhangi bir kişi, kurum, maddi ya da manevi varlık ile ilgili sadece kötüleme amaçlı olan içerik göndermek; ziyaretçi ve üçüncü kişilere yönelik gereksiz argo kelimeler kullanmak; herhangi bir kişi, kurum, maddi ya da manevi varlık üzerinde infiale yol açacak içerik göndermek; yorum amacı taşımayan, güdümlü, yönlendirmeli, sadece siyasi, dini ve kültürel propaganda amacı taşıyan içerik oluşturmak; kendisine ait olmayan bir içeriği telif haklarını yok sayarak göndermek; birbirlerinin kişisel haklarına müdahale etmek ile cezai işlem gerektirecek yasalara aykırı her bir durum yasaktır. Dijitalkobi bu tür içeriklerden hiçbir sorumluluk kabul etmediği gibi içeriği internet sayfasında yayınlayan Müşteri bu durumdan bizzat sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.